| Ioana666lore a întrebat:

Care joaca dintre faete silent hill jocul? e cool vreau sa-mi bag an calculator silent hill 3, merita? e cool?

Răspuns Câştigător
| turcudenis99 a răspuns:

Da merita cu adevarat l-am jucat o secunda si m-am indragostit til recomand e cel mai tare joc! si acum il am in cap vaaaaaaai!

3 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Daca tii la povestea jocului, incepe macar cu Silent Hill 2.

Daca il iei doar ca sa te sperii incepe cu Silent Hill 4 sau 3.

Daca vrei un Silent Hill in care mai mult casapesti creaturi, ia Homecoming.

de asemenea:
http://www.youtube.com/watch?v=0al1Ifys_1k

| JeffRider93 a răspuns:

Jocul e genial, are grafica buna, plus Heather (caracterul cu care joci) e o tipa sexy dupa mine :]] L-am terminat de vreo 5 ori si inca il joc...Isi merita banii.

| Saturnz a răspuns:

Wow deci din prima secunda m-am indragostit de sh3 ti-l recomand mai ales ca joci cu o fata blondina big grin