| Messy123 a întrebat:

Care laptop e mai bun? http://www.mediagalaxy.ro/......3-free-dos SAU http://www.mediagalaxy.ro/......-windows-8 pentru jocuri gen fifa 14 assassins creed?

Răspuns Câştigător
| dragoshudita a răspuns:

Greu de spus.Fiecare are plusuri si minusuri fata de celalalt.Dar daca vrei sa iti iei un laptop pe care sa iti mearga bine jocurile il poti lua si pe primul, daca vrei sa nu cheltuiesti multi bani.Al doilea are un sistem de operare "amator", placa video mai buna cu 2 GB, memorie interna mai mica etc.
In concluzie eu la-s lua pe primul pentru ca este destul de bun si pret accesibil.

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Primu cel cu procesor i7 si 8 gb ram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul deoarece are placa video mai buna procesor mai bun si ram bun.

| AndreiRoll a răspuns:

Primul laptop este mult mai bun dar si pretul este mai mare. Daca ti-l permiti iti recomand sa il iei.

| costysmek89 a răspuns:

Primul e de aproape 2 ori mai bun decat al doilea dar si la pret...laughing