| Katen a întrebat:

Http://www.altex.ro/......-windows-8

Pe acesta pot juca in conditii normale cele mai noi jocuri cum ar fi AC4 Black Flag; Watch Dogs; GTA5 etc?

Isi merita banii? Motivati raspunsul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun pentru jocuri mari si noi.Dar sincer, cred ca 38 de milioane mi se pare prea mult.Are wimdoes 8, unii spun ca se misca repede dar inca mai are multe neregularitati windows 8. Daca avea windows 7 si unitate dvd/cd, poate facea 38 de milioane.In fine, intrebarea ta a fost daca poti juca jocuri de ultima ora.Ce sa zic, are placa video de 2 giga, cred ca merge.Dar are numai 6 giga ram asa ca incape doar un joc. parerea mea e sa te mai gandesti.

| Katen explică (pentru anonim_4396):

Windows-ul îl pot schimba.
Nu uita că chipset-ul este GTX660 care este mai bun ca GT750.
Fă-mi o oferă, laptop-ul să coste maxim 37mili.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Katen):

Nu pot sa spun o oferta.Dar am vazut la pesroane,calculatoare modificate cu placi mult mai mari si rami mult mai mari ca in acel link. Bineinteles. modificat. happy Dar un laptop nu prea ai cum sa-l modifici. In afara intrebarii tale,un calculator, modificat, adica sa mai adaugi sau sa schimbi la el, piese noi, face toti banii. Scuza-ma dar nu stiu ce link sa-ti dau la un laptop pana in 37 de milioane.happy O seara placuta.