| Marius168 a întrebat:

Care Metin2 v-a placut voua cel mai mult?
Un raspuns bun = 1 FUNDA big grin

7 răspunsuri:
| allax222 a răspuns:

Numarul 1>>>>Metin2.Steel
Arme,armuri noi lucifer, gheata, ucigator, zin astea sunt cele mai bune iteme(gheata si luciferu au aparare 3000)Funda?

| nda a răspuns:

Metin2 ro din 2010-2011 si metin2 tim 2011-2012. Amandoua mi-or placut foarte mult, acum niciunul.

| barbutxxx a răspuns:

Metin2steel mie mi se pare cel mai tare.

| JohnCena02 a răspuns:

Metin2 : hammer, lunaris, destros, tim, european. Funda? App incearca european e tare te d alv 44 direct si e totul 1 yang (european joc eu acum cu numele m1cu7zuL)bft si funda te rog?

| kilio8990 a răspuns:

Metin2 Asura si Phoenix

| PuF1zoR a răspuns:

Salut :) daca vrei intra pe www.metin4drugs.ro si te ajut eu cu iteme si level :) e 2013 multe evolutii, eventuri zilnice. Add la firts_king_jedi@yahoo.com

| Mihaii00 a răspuns:

Metin 2 United...respect pentru playeri mai vechi..toti sunt de treaba si de gasca(cel putin asa au fost cu minewinking )