| AlexDaniel7293 a întrebat:

Care schimba iteme de sura cu iteme ninja pe metin 2 fun? FUnda

3 răspunsuri:
| AlexDaniel7293 explică:

Pai eu am un otel sura +9 ful p +4 si epica sura P+6 5 bns pumnalele s prea bune daca le strici poate le dai ca in rest otelul il schimbam

| damirasuns a răspuns:

Iti schimb eu am otel+9 ful+4 cutite de 75+f ful+4 pg 55-pc31

| AlexDaniel7293 explică (pentru damirasuns):

Pai eu am un otel sura +9 ful p +4 si epica sura P+6 5 bns pumnalele s prea bune daca le strici poate le dai ca in rest otelul il schimbam d