| Hardy2000 a întrebat:

Care se pricepe la calculatoare, in special cu schimbare de windows?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Spune

| Hardy2000 explică (pentru 2Low):

Am si eu un laptop cu 1g ram procesor de 2.20 ghz si placa de 284 mb si are direcx 10. Si vreau sa bag windows 7 pe el crezi ca merge?

Răspuns utilizator avertizat
| Hardy2000 explică (pentru TheMechanix):

Uite mai am o intrebare.Este posibil ca un calculator sa nu accepte alte windowsuri?

| Hardy2000 explică (pentru TheMechanix):

Bine,mersi ai funda!

| 2Low a răspuns (pentru Hardy2000):

Da,dar la un moment dat o sa mearga greu.Toata chestia este sa nu il ingreunezi cu sute de programe care mananca din memorie.

Răspuns utilizator avertizat