| mistikk a întrebat:

Care se pricepe mai bine,va rog,ajutati-ma si pe mine cu ceva, de vreo 2 zile nu mai pot posta comentarii dar de obicei cand e vorba sa comentez pe o pagina de facebook in rest pe contul meu, merge! Nu stiu ce am primit sau ce s-a intamplat crying! Poate stie cineva cum sa fac sa revina totul la normal!big grin

1 răspuns:
| cosminboy12 a răspuns:

Sa stii ca nu e normal poate ca ai ceva defect in calculator! sa u poate ca nu merge ca ai vreun virussadmulta bafta!