| deealove123 a întrebat:

Am o intrebare si doresc sa imi raspundeti cat se poate de repede. Aseara am postat pe facebook o poza de creciun in care am etichetat 47 de prieteni (asta a fost limita) si acum de dimineata cand am intrat pe facebook imi scria ca nu mai pot sa etichetez pana pe la data de 1 ianuarie 2013 (pentru mine nu e nicio problema oricum nu etichetam prea mult) dar acum nu mai pot nici sa comentez la poze.Cand incerc sa comentez imi scrie asa:For security reasons, your account has limited access to the site for a few days. Deci inseamna ca am contul limitat. As vrea sa stiu ce pot face ca sa imi revina contul la normal (sa pot eticheta, comenta etc.) Acum am descoperit ca pe orice cont de facebook intru imi scrie ca am acces limitat. Poate e din cauza calculatorului sau ceva? Va rog ajutati-ma. DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| IuliaJuly13 a răspuns:

Probabil ai primit un ban. Ar trebui sa astepti pana atunci, ce zici? De ce nu incerci de pe alt calculator sa te loghezi? Poate va merge, gandesc. Craciun Fericit! :* Funda? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Singurul lucru este sa astepti pana atunci.Dar ce ti-a trebuit sa etichetezi atat?

| Woodenpints91 a răspuns:

Aşa-ţi trebuie dacă îti etichetezi prietenii pe căcaturi de poze în care ei nici macăr nu apar. Dacă poza îţi place ţie nu trebuie să le placă şi lor.
Eu ţi-aş fi dat ban+un pumn în cap.

| anduktz a răspuns (pentru Woodenpints91):

Bineee mi-a placut astalaughing)))

| deealove123 explică (pentru Woodenpints91):

Nu am pus poza pentru ca imi placea sau pentru ca vroiam sa le placa prietenilor mei am pus-o pentru a le spune craciun fericit si pentru like-uri laughing. Si din ce ai scris tu imi dau seama doar cca iti e ciuda probabil pentru ca nu ai prieteni pe care sa-i etichetezi de asta comentezi atat. Si pumnul ala zic sa-l ti pentru. tine poate asa iti mai vine mintea la cap.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru deealove123):

De fapt, ăsta mi se pare un gest cretin, să-ţi etichetezi prietenii în poze de căcat.
Stai tu liniştită, am destui prieteni, dar nu am apucături de genul. Ei ştiu că le sunt prieten şi fără etichete penibile.
De fapt, am şters orice chestie în care unii au fost atât de idioţi încât să mă eticheteze.