| deealove123 a întrebat:

Am o intrebare si doresc sa imi raspundeti cat se poate de repede. Aseara am postat pe facebook o poza de creciun in care am etichetat 47 de prieteni (asta a fost limita) si acum de dimineata cand am intrat pe facebook imi scria ca nu mai pot sa etichetez pana pe la data de 1 ianuarie 2013 (pentru mine nu e nicio problema oricum nu etichetam prea mult) dar acum nu mai pot nici sa comentez la poze.Cand incerc sa comentez imi scrie asa:For security reasons, your account has limited access to the site for a few days. Deci inseamna ca am contul limitat. As vrea sa stiu ce pot face ca sa imi revina contul la normal (sa pot eticheta, comenta etc.)

Răspuns Câştigător
| SuperNovaaaaa a răspuns:

"For a few days". Aşteapta câteva zile până îţi revine contul.Aşa mi s-a întâmplat şi mie.

1 răspuns: