| DGK_6470 a întrebat:

Care stie cum pot sa schimb teritoriul la conquiztador adica sa nu arate normal sa arate cu stelute sau altceva? am dat click pe galbeni si dupa daca dau activeaza nu se intampla nimic si am 20000 galbeni

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Intra pe contul tau de pe conqiuztador, dupa care da click pe Incepere joc. Dupa ce ai intrat in joc (adicaai dat click pe conqiuztador nu chat ador)acolo in mijloc unde scrie numele tau cate jocuri ai facute etc, dai click pe tipare harta.Iti alegi ce tipar vrei si dai comanda.

1 răspuns:
| claudiu89 a răspuns:

Inainte sa incepi jocul este acolo sub galbeni scris: tiparire harta si alegi acolo cum vrei sa arate teritorile.