| esperar a întrebat:

Cine stie la Conquiztador daca licitez o suma de galbeni si altu da mai mult ca mine, eu primesc galbenii inapoi?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu prea inteleg de ce zic astia de sus ca nu iti mai primesti galbenii, din experienta mea intensiva cu conquiztador iti pot garanta ca nu iti iau banii decat in momentul in care ai castigat licitatia. daca nu ai castigat-o, e ca si cum n-ai fi jucat nimic.

| madalicious a răspuns:

Nu. Ii pierzi si ramai fara ei, de asta nu prea licitez eu.laughing)

| dalea a răspuns:

Nu pierzi galbenii cu care licitezi ci iti raman in "cont". Problema este ca liciteaza foarte multi in ultima secunda si e greu de nimerit momentul potrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, ii primesti straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, ii primesti straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dati si mie siteul de trisare?/

| raulpop a răspuns:

Din pacate nu sad