| BuriculReptilian a întrebat:

Care stie metoda sa fac Worms World Party sa mearga pe Windows 7, nu dau funda, in schimb dau jocul cu injuraturile originale in romana pentru o solutie buna!

5 răspunsuri:
| MITZANUL a răspuns:

Dai click dr pe.exe care porneste jocul, >troubleshoot compatibility > Troubleshoot program si bifezi prima optiune. Dai next si alegi windows xp sp 2 sau 3. Dai next si apoi start the program. Daca apare UAC dai yes si vezi daca merge.

| Tudy000 a răspuns:

Hai ma da-nil si noua pls happy

| BuriculReptilian explică:

Nu merge, am aflat ca merge daca schimb windowsul pe x84, dar daca se poate spuneti-mi cum sa il fac sa mearga pe x64

| R3flex a răspuns:

Pai ce problema ai? la mine merge