| LauraGreeen a întrebat:

Care sunt aplicatiile/jocurile voastre preferate de pe iPhone?

Răspuns Câştigător
| iJustHaveFun a răspuns:

Pai am un 3gs si pot zice ca jocurile preferate sunt : Fruit Ninja ( za best ), Doodle jump, assasin's creed brotherhood, cut the rope, hero of sparta 2, samurai 2, angry birds seasons, zombieville, plants vs zombies si atat pot sa zic ca am dar sunt mult mai multe super faine :X:X... iPhone e cel mai bun telefon...( R.I.P. Steve Jobs ) crying succes in cautarea jocurilor