| cosmin123bos a întrebat:

Care sunt cele mai bune bonusuri la metin2? fundalove struck

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poii demi HP si STR

| Nature a răspuns:

Apare doua maini(foloseste ff mult pvp cat si pvm), aparare sabie, pv, demi
acum depinde daca vrei bonusuri impotriva caracterelor pentru un dmg cat mai mare
ex:ninja:aparare pumnal, rezistenta la otrava etcwinking

| MusicJacksonMichael a răspuns:

Deni - human si PV ( viata )

| AndreiTeaca95 a răspuns (pentru MusicJacksonMichael):

Si apararile sabie nu exista?

| ReedMaan a răspuns:

Ma nu-i asculta pastia cas noobi toti... uite aici pentru shamy trebuie aparare clopot evantai semiom si rez la magie;;; la sura sabie pv semiom si magie;;;; la warr trebuie 2maini sabie semiom si rez la magie;; la ninja trebuie pumnal rez la sageti si otrava si multa sansa de ameteala de aia ca sa ameteasca din cutit intelegi si mult dex la ninja str la war si int la shamy si sura asta-i tot bafta frate tongue

| smekerul43 a răspuns:

Sall
Cele mai bune bonusuri sunt:
full Int(pentru shaman)
semi-om aparare magica(reduce skillu) pentru(war ninja sura)
si viata si int pentru toti
cam atat
multumesc o zii buna

| smekerul43 a răspuns:

Deci uite depinde ce vr sa te faci... am gresit mai sus. sryyy deci fii atent( a) : Shamanu : in primul rand trebuie sa aiba int apoi poti sa ii bagi semi-om rez la magie si altele. Ninja : in primul rand dex rez la magie sansa necunostintei ( e buna la cutite) semi-om patrunzatoare si altele Warrior : In primul rand Str apoi Con. dupa rez la magie semi-om si critica si altele. Sura : Int rez la magie semi-om critica si patrunzatoare Magii: Daca vr sa fii shaman fate pe buff alea cu critica si bless. daca vr sa fii ninja fate pe magiile de arme ca arcu e mai praf. daca vr sa fii warrior poti sa fii si pe aura si corp rez: aura pvp : corp rez pvm. pvp=lupte pvm=crescut si sura : cel mai bun este pe arme deoarece are atac mai bun si are o magie care iti anuleaza toate magiile