| AvalohAlyn a întrebat:

Care sunt jocurile PC care va fascineaza?

7 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

SCP Secret Laboratory (caterinca maxima)
R6S (competitiv)
Town Of Salem (caterinca si joc de rol)
NFS Rivals (nu cel mai bun nfs, dar m-am simtit bine-n el)

| LPCTSTR a răspuns:

Voxel Tycoon, însă odată ce te dezvolți în joc vor apărea mici scăderi de performanță; totuși, este foarte adictiv.

| Vladut2000L a răspuns:

Max payne 3 far cry 4 si nfs the run

| TripEmanuel123 a răspuns:

Fortnite

| Bizon95 a răspuns:

- Travian (dar nu am destul timp, chiar si cu bot, iar bani sa bag in el... NO WAY)
- Asphalt 8 (noul Asphalt 9... SUX)... impresia de viteza e dementiala
- CS:GO cu Zombie Escape Mod (mod e un cuvant pompos, tot ce trebuie sa faci e sa cauti servere cu harti care contin "ze")... sentimentul din Rezident Evil e absolut (vin zombii dupa tine, alergi, tragi, iar fugi, etc. pana ajungi la punctul de extractie sau te prind zombiez)
etc.

| gamersamp12 a răspuns:

League Of Legends, Gta V, Planetside2, Mordhau (mori de ras)

| TomyBrave2019 a răspuns:

Gta V, Watch Dogs 2, The Sims 4, Minecraft, Deathgarden BloodHarvest, Zula, CS:GO. Nu sunt noi da sunt super.