| seby00 a întrebat:

Salut,
Care imi raspunde la toate intrebarile va rooog ai dau funda!
Este din Romania Roleplay uitati siteu cine ma ajuta plz!

http://forum.ro-roleplay.com/viewtopic.php?f=14&t=15067
Ce este mixing-ul?
Cand esti intrebat pe /r(adio) ceva si raspunzi pe chatul IC, sau invers.
Cand spui informatii OOC pe chatul IC.
Cand esti intrebat pe chatul OOC ceva si raspunzi pe chatul IC, sau invers.
Care este cea mai corecta modalitate de a obtine ajutorul unui admin in joc?
Ii dai PM.
Te duci la unul in joc si ii spui ce doresti de la el.
Folosesti /report sau /re.
Impreuna cu un amic de-al tau vezi un caracter de femeie pe server, care dintre urmatoarele actiuni este gresita, conform regulamentului:
Sa cobor la ea, o intreb ce face, o scot in aceeasi seara la un suc si apoi o jefuiesc si o las libera
Ii spun usor, fara sa ma auda nimeni ca am droguri de vanzare
Ma imprietenesc cu ea si peste doua zile o violez, fara voia ei
Daca cineva te ameninta OOC care ar fi ce-a mai corecta actiune?
Sa imi anunt baieti, sa il prindem il omoram si primeste CK!(Character Kill)
Sa il omor mereu cand il vad pe strada.
Sa nu il bag in seama, iar in functie de amenintari sa il reclam.
Ai voie sa folosesti /cad in scopuri personale?
Daca vreau sa-mi vand masina, pot sa folosesc.
Da, daca nu am alte alternative.
Nu, doar daca detin o companie si vreau s-o promovez.
In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala?
San News Building, LS Police Department, LS Airport, Ocean Doks, Dealership
San News Building, LS Police Department, LS Hospital, Ganton, Idlewood Gas Station
BlueBerry Acres, El Corona, LS Hospital, LS Airport, San Andreas Sheriff Department
Atunci cand vrei sa lovesti pe cineva, care este cea mai roleplay actiune?
/me ridica mana dreapta, strange pumnul, il trage in spate si incearca sa-i aplice o lovitura in fata lui X, asteptand reactia lui.
/me trage mana in spate si-l loveste pe X in fata si-i rupe nasul si maxilarul.
Folosesc comanda /knockout deoarece de asta e aceasta comanda.
Ai voie sa ai mai multe conturi?
Maxim doua conturi.
Da, cate vreau, dar fara sa-mi transfer bunuri unul de pe celalalt.
Doar unul.
Care este limita admisa de server in cazul inselatoriilor? Dar a jafurilor?
50.000$ si 2.000$
100.000$ si 2.000$
2.000$ si 50.000$
Ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay?
Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay insa in cazul in care un admin iti cere anumite detalii pe acel chat trebuie sa-i raspunzi neaparat.
Nu, ca poate tu faci non-rp si eu sunt un mare roleplayer si vorbesc pe /b.
Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay.

1 răspuns:
| theogritzi a răspuns:

As putea sa-ti recomand rpg.booter.ro. E un server bun de samp.