| Eugen15 a întrebat:

Care windows este mai bun la performanta la jocuri. Windows 7 sau Windows Vista. Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa ai ultuml sistem de operare cu ultimele update-uri. Daca poti sa instalezi 7 inseamna ca poti instala si windows 10.

| Eugen15 explică (pentru anonim_4396):

Si consuma multe resurse? ca as vrea sa instalez gta 5 dar daca are aceleasi fps ca windows 7

| flixbuster a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat, sunt componente hardware (ca vorbim de jocuri: placi video) care nu au drivere de 10 si atunci stai cu 7 pana in 2020 si apoi mai vezi.

5 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Windows 7

| EU13Nmc a răspuns:

Windows 7 multe jocuri nici nu mai sunt disponibile pentru vista