| c0ton a întrebat:

Cat costa Half Life 2 nu Orange Box dora Half life 2 daca imi aratati si site si imi ziceti corect

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Nu poti sa il cumperi original doar Halflife 2 trebuie sa cumperi Orange Boxul(contine Team Fortress, Halflife 2 si Portal, ceva 3 in 1). Costa 94 lei. Uite aici http://www.unomag.ro/jocuri-pc/half-life-2-the-orange-box-pc--32573?

| c0ton explică (pentru roormaf12):

Dar e tare jocul merita cumparat?

| roormaf12 a răspuns (pentru c0ton):

Normal ca merita un joc 3-1 unu... sunt super tari si Portalul si mai ales Team Fortress

5 răspunsuri:
| c0ton explică:

Am sa declar castigatorul la ora 3

| Denisutss a răspuns:

Iti dau Steam 4 jocuri 8 euro, cont de playzeek pentru cs 1.6 de 2 verzi, include si HF2. denis_beeT0n23

| c0ton explică (pentru Denisutss):

Dar cat vrei pe tot ce dai?