| qBlackWingsq a întrebat:

Cat costa in Careffor un Webkinz lil'kinz va rog sa imi spuneti? V rog sa imi raspindeti am inteles ca este lil'kinz un catel aschi acela cat ar costa sau alte ma interezeaza ca costa un lil'kin in careffor va rog sa imi raspundeti.

Răspuns Câştigător
| diamar a răspuns:

Eu mi-am luat un webkinz husky( nu lilkinz)cu 25 lei, alta data mi-am mai luat(de paste) un lilkinz iepure cu 12 sau 13...Acum am vazut ca un lilkinz este in jur de 25, insa in momentul de fata, nu stiu poate s-au mai schimbat(asa erau acum cate saptamana sau luni)Funda?

3 răspunsuri:
| Ela13 a răspuns:

Unele jucarii webkinz costa cam un milion (signature sau ceva de genu) cum se cheama dar prietenele mele au si au zis ca un animal costa cam de la 40 de lei in sus(normal). sper ca te-am ajutat

| qBlackWingsq explică:

Multumesc camai ajurat
dar eu intrebam de webkinz lil'kinz husky dar macar mai ajtat cu ceva iti multumesc

| qBlackWingsq explică:

'Multumesc pentru raspuns