| MonkeyBoy a întrebat:

Cat costa un card de memorie pentru telefon?

Răspuns Câştigător
| Chiuaua a răspuns:

Un micro Sd (2gb) costa in jur de 15-20 lei, pretul creste odata cu memoria

4 răspunsuri:
| MonkeyBoy explică:

Nu conteaza ce firma sau mb, gb vreau sa stiu doar cat costa.

| Chiuaua a răspuns:

Depinde ce fel de card iti trebuie si de cat (gb,m, etc), un aspect important al pretului mai este si locul sau firma de la care cumperi.

| ioanalexandru a răspuns:

Acum,depinde de capacitatea acestui card,precum si modelul. micro s d, etc! ca si capacitate, e intre 512 mb, si ajunge pana la 32 gb...primesc funda?

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Depindehappy