| AleXandrUavfc a întrebat:

Cat o sa coste FIFA 13, pana acum l-am luat piratat, dar acum vreau sa beneficiez si de UT si de mai multe... SI zice-timi si daca merita sa il cumpar... si toate beneficiile! MERSI mult! FUNDA

1 răspuns:
| GregHouse a răspuns:

Se aude ca va fi marele bastan din randul simulatoarelor de fotbal anul asta. Personal, nu-mi place FIFA, dar daca esti fan, eu spun ca merita, mai ales daca ai consola (pentru PC nu prea merita sa-l cumperi, doar daca joci cu gamepad).
O precomanda e la momentul actual intre 260 si 320 de lei, din ce-am vazut in mare.