| Cristi968 a întrebat:

Cate fps-uri as avea in Cs:GO, in Sa:mP, Cs 1.6 cu laptopul asta?: http://m.emag.ro/......DXBR07BBM/

Răspuns Câştigător
| Stefancalin1997 a răspuns:

Cs go pe ultra 60-80 fps, pe samp nu stiu care e maximul de fps la samp dar ai maxim.

| Cristi968 explică (pentru Stefancalin1997):

Pe medium cat as avea?, ca am vazut la modelu asta ca filmau aia si aveau 120 constant.

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru Cristi968):

Poate si mai mult de 120.

| Cristi968 explică (pentru Stefancalin1997):

Si merita sa il iau? Sau stii altul mai bun pana in 2000 de lei

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru Cristi968):

E ok ala.

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Daca mai adaugi 400 de lei iti iei asa ceva
http://m.emag.ro/......DQJG92BBM/
Are i5 skylake quad core care sterge pe jos cu ce ai tu acolo, placa video e de 3 ori mai puternica ca si performanta in jocuri, ram-ul e suficient momentan pentru ce joci(poti face upgrade la ram oricum), racirea e mai buna plus ca procesoarele astea noi degaja mai putina caldura.Per total pentru 400 de lei in plus de la 60-80fps pe cs treci direct la 150-250(daca te joci pe low obtii mai mult) iar pe samp limita e de 100fps, sa nu mai zic ca daca mai bagi un 4 sau 8gb ram joci lejer gta 5 pe high-very high la 40-60fps.