| HaZaRd77 a întrebat:

Cate meciuri trebuie sa castig sa castig cupa Spanish Primera pe Fifa07?

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Pai nu stiu. Uita-te la clasament si numara echipele. Din numarul echipelor scazi una si restul le inmultesti cu 2 ca se joaca doar tur si retur.
Un ex: Sunt 20 de echipe, scazi 1, ramai cu 19, inmultesti cu 2 egal 38 de meciuri.
Ca sa termini sezonu' mai sunt si alte meciuri, cupa campionilor, cupa spaniei. etc. Campionatul il poti castiga si matematic, inainte sa termini toate 38 meciuri.

| HaZaRd77 explică (pentru nda):

Frate... n-am inteles nimic laughing)

| nda a răspuns (pentru HaZaRd77):

Te uiti la clasamentul echipelor. Acolo iti arata echipa de pe locul 1, 2, 3, 4 etc. Iti numeri TOATE adversarele echipei tale (aia cu care joci tu) si numarul lor il inmultesti cu 2.