| Florin9Florin9 a întrebat:

Câte nivele are jocul,, Line color 3D "de pe magazin play?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu suntem producatori de jocuri iar pe TPU nu vei gasi persoane care se joaca in special pe telefon.
De ce nu il incerci chiar tu? Chiar era nevoie sa intrebi toata Romania?
Apropo, sunt "niveluri", nu "nivele", caci nu cred ca vrei sa stii numarul de instrumente de tipul "nivelă" exista intr-un joc, nu?winking

| Florin9Florin9 explică (pentru LPCTSTR):

Eu îl joc, puteai pur și simplu să ignori întrebarea dacă te-a deranjat.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Exact asta-i problema, m-a deranjat indeajuns incat sa-ti spun unde ai gresithappy

| Florin9Florin9 explică (pentru LPCTSTR):

Ok big grin