| emd90 a întrebat:

Cate zile pastreaza google chrome istoricul si de unde il pot seta?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Tot timpul pastreaza Chrome istoricul de navigare! Odata ce ai inceput sa navighezi, browserul memoreaza toate paginile vizitate iar istoricul poate fi sters doar MANUAL accesand "Preferences > Under the Hood > Clear Browsing Data". O metoda de stergere automata a istoricului dupa un numar de zile, facilitate existenta in orice browser decent, nu exista la CHROME.
Bafta!