| jackie37 a întrebat:

Cateva exemple de jocuri care creeaza dependenta?
atat pentru PC cat si pentru telefon

4 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

laughing metin2 laughing e o boala laughing

| DixieP a răspuns:

The Sims 3, 4 (Încearcă Expansion Pack-urile: The Sims 3 World Adventures,Pets,Generations, Seasons, Late Night, University Life, Into the Future, The Sims 4 Get to work, Get Together, Outdoor Retreat, Spa Day, Luxury Party Stuff, Perfect Patio Stuff.)
*Unele jocuri din seria The Sims 4 nu au apărut încă, dar până în 2016, apar chiar mai multe happy
** Fă-ți cont de Origin pentru distracție mai mare.
*** Caută pe internet coduri pentru bani, promovare la serviciu și pentru releții de prietenie.
****Dependență garantată!
Sim City 4, 5

Pentru telefon
The Sims 3 Free Play. laughing
Și pentru a ieși din Seria Sims:
Subway Surfers, Despicable Me.
Asta e tot.big grin

| MachoManRandy a răspuns:

RPG-urile le lasi cam greu din mana.La fel si MOBA cum ar fi LoL sau Dota.
Pe telefon iti recomand Subway Surfers, Zombie Tsunami si Kindom Rush daca iti place strategia.