| Iulliiaa a întrebat:

happy Vreau sa stiu diferite jocuri care creeaza dependenta. Multumesc

Răspuns Câştigător
| PowerUp a răspuns:

Frate e fata nu ii sugera jocuri de baieti ca cs-ul si samp-ul si metinu-l Iulia incearca jade Dynasty sau Free Jack, S4league,Perfect World, micro volts depinde asta e cu impuscaturi! cauta pe net ca o sa-ti placa! Mult noroc!

| Iulliiaa explică (pentru PowerUp):

Am de facut doar un referat la informatica despre ceva jocuri care creeaza dependenta. Dar totusi mersi ca mi-ai dat exemple smug

| PowerUp a răspuns (pentru Iulliiaa):

Poi si nu imi dai fundita ti-am zis cele mai multe jocuri cele mai nori cele mai frumoase si in plus ai zis ca dai fundita!

| Iulliiaa explică (pentru PowerUp):

Multumit? laughing))

| PowerUp a răspuns (pentru Iulliiaa):

DA!laughing)

| Iulliiaa explică (pentru PowerUp):

Bun laughing

8 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Metin 2, counter strike, gta san andreas care il poti juca multiplayer, dar si individual

| raikidd a răspuns:

Wow si gw2 dau sigur dependenta, eu am fost dependent de wow si acum is de gw2

| Bane a răspuns:

CS si Metin 2? Sper ca glumiti.
WoW sau Lineage 2.