| styleremain4u a întrebat:

Imi puteti da si mie exemple de jocuri pentru telefon,

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Telefonul tau avand sistem de operare android, ar trebui sa mearga majoritatea jocurilor de android, o parte din ele le gasesti pe google play, sau pe site-ul www.mobiles24.com, sau printr-o simpla cautare pe google a cuvintelor: android games.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Depinde ce telefon

| styleremain4u explică (pentru Zangetsu):

Samsung Galaxy mini GT-S6500D.

| Zangetsu a răspuns (pentru styleremain4u):

Telefonul tau avand sistem de operare android, ar trebui sa mearga majoritatea jocurilor de android, o parte din ele le gasesti pe google play, sau pe site-ul www.mobiles24.com, sau printr-o simpla cautare pe google a cuvintelor: android games.