| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Cati gb are GTA 4? FUNDA la primul raspuns corect.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13,88 cand il downloadezi si 56, 46 complet.(complet adica instalat si toate chestiile facute). Funda?

8 răspunsuri:
| TheBoyTheCool24 explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri

| xToTheZx a răspuns (pentru TheBoyTheCool24):

I-ai dat funda la ala care a raspuns cel mai aiurea. Cred ca nici nu stie ce e ala GTA 4. Cica 56 de GB straight face Eu stiu cel mai bine deoarece ma joc GTA 4 nu doar am auzit de el. Ocupa 15 GB si 200 Mb. Tot cu Rockstar Game Social. Ala a dat repede un raspuns aiurea sa primeasca funda, nici nu stia despre ce e vorba. In fine. Bafta!

| TheBoyTheCool24 explică (pentru xToTheZx):

Mersi

| GabiSiAtat a răspuns:

13 GB.

| Statik a răspuns:

Aproximativ 13 GB Cand il downloadezi, dar cu tot cu instalarea inca 10 GB,,, Cel putin la cel de la ArenaBG...

| Rori_Octavian_1930 a răspuns:

56,46 total

| Rori_Octavian_1930 a răspuns:

56,46 total

| Alex_Olteanu_1998 a răspuns:

Eu zic ca are 7gb 8gb am stic de 8gb nu stiu exact cati gb are gta4. daca stiti maine scrieti daca e corect.imi ajunge 8gb casa instalez gta4?