| FrOOzEnX a întrebat:

Caut Cativa GM Metin2...
Un prieten detine serverul si as vrea sa caut niste GM care sa ajute la populare....Cine poate aduce playeri Sa lase mesaj.

13 răspunsuri:
| BarBateLuL a răspuns:

Eu pot aduce foarte multi playeri. Am prieteni multi si le voi spune si vor spune si ei prietenilor lor si asa mai departe. Voi face postari pe diferite site-uri. ( Facebook, Hi5 etc). Zi-mi metinul sa-l descarc si eu si mai zi-mi numele tau. Trimite-mi mesaje daca vr sa vorbesti cu mine.

| iiKiduuu a răspuns:

Salutbig grin,m-am trezit cam târziu dar m'aș oferi eu...am deținut un metin2privat care din păcate nu m-am ocupat foarte tare de el.De ce aș fi bun? Păi știu toate comenzile GM, am experiență atât tehnică cât și experiență de joc, am fost GA pe metin2 tim iar acum m-am gândit să ajut și eu pe cei care vor să își facă server metin2. Dacă vrei ajutor de la cineva care are experiență dă add la id: alex.jerry87. Baftă!

| AlexPreda1994 a răspuns:

Salut, am mai fost GM pe un server care s-a ''distrus'' si acum ma pot oferi
eu

| AnnDyHeLP a răspuns:

Te pot ajuta eu! Fac publicitate cu un mic pret GA pe server! Tu trebuie sa imi dai site si gata! Eu va ajut cu popularea lui big grin! Pot sa va fac si un client big grin

| LEPADATUEDUARD a răspuns:

Buna! Te pot ajuta eu.In primul rand pot sa aduc cativa prieteni din start! Dar va costa putin macar GM sau GA daca mai este valabil.

| Stelian2011 a răspuns:

Heyy:r3 Cois. daca vrei un GM de treaba care sa stie sa aiba exp in metin2 contacteaza-ma joc de 5 ani metin2 exp ff multa si in + nu e prima oara cand joc GM ca pe un server Vorbesc foarte civilizat cu playeri, programul mi-l faceti dvs. in rest vb pe mess la steli_smecherhappy by3

| FrOOzEnX explică:

Add Y! M: alex_croitoru16

| KiraXander a răspuns (pentru FrOOzEnX):

Mai este valabil GM pe metinul acela ca ma ofer eu

| RaiKage4th a răspuns:

Ma Ofer eu, am multi prieteni care joaca Metin2 Idul meu este grg. 4tech70 contacteaza-ma AM MAI FOST GM SI PE Metin2epical,Metin2ezy,sper sa facem echipa buna

| RaiKage4th a răspuns:

Ma ofer eu, am multi prieteni care joaca Metin2 Idul meu este grg. 4tech70 contacteaza-ma am mai fost gm si pe Metin2epical,Metin2ezy,sper sa facem echipa buna

| Marius_Alex_1997 a răspuns:

Salut. uite id meu allex.bnss vorbim pe privat

| Boss_Yo_Boss_1992 a răspuns:

Te pot AJUTA eu in legatura cu popularea serverului de metinbig grin da-mi add sergiu_boy_1997 si vorbim pe mess mai multe

| SIlviu12121 a răspuns:

Daca vrei un GM calumea anuntamabig grin. Am 7 ani de Metin am mai jucat ca GM pe 5 servere si toti au fost multumiti. Contacteazama la:bogdan_baiat_rau. Credere nu o sa iti para rau. Am multi colegi care joaca si prieteni si sunt sigur ca daca o sa primesc GM GA... etc. O sa se bage si ei sigur. Deci contacteaza-ma big grin