| Marius257k9 a întrebat:

Caut jocuri gen Serwood dunceon dar din astea sa arate car si cum ar fi reale dar tot cu batai. Dar sa nu fie metin2, 4story etc.Va rog ajutati-ma.

6 răspunsuri:
| marcusovi a răspuns:

Nu stiu cum este jocul serwood dunceon da poate te ajut mortal kombat mie mi-a placut

| Marius257k9 explică (pentru marcusovi):

Il stiu altele nu sti?

| Marius257k9 explică (pentru marcusovi):

Serwood dunceon e un joc foarte tare cu batai te bati cu paianjeni uriasi cu oameni mici, mari.

| BlackNightVizionz99 a răspuns:

Salut incearca saitul asta e cu ffff multe jocuri http://www.mmoblog.ro/2010/04/lista-mmo.html

| Marius257k9 explică (pentru BlackNightVizionz99):

Multumesc imi place dar cum fac sa le joc? Trebui sa le descarc?

| BlackNightVizionz99 a răspuns (pentru Marius257k9):

Sal pasul 1. Tre sa dai pe joc ce joc Vrei u 2. Cand Dai pe Jocul Dorit Dupa o sa vezi Jos la joc O sa ati arata Saitul Si ca sal Descarci Dai la Descarcare Ok Bft Sper Ca Te am ajutat