| Raducanu_Ionut_1991 a întrebat:

Caut o echipa de moderatori care stiu ce fac as dori sa deschidem un forum pentru a oferi hosting celor care vor si sa ajute la creerea unui sv de cs 1.6 astept raspunsuri! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Exaizo a răspuns:

Si platesti tu 2000 de lei pentru un dedicat plus lunar curentul consumat de acel dedicat?
Daca da. Haide sa deschidem site-ul acela de hosting

| Raducanu_Ionut_1991 explică (pentru Exaizo):

Astept mai multi moderatori...bani sunt o problema si doresc sa impartit suma la nu stiu cati ne strangem si o sas ne iasa mai mult profit

| Exaizo a răspuns:

Lool, ce dume