| albertinoportar a întrebat:

Caut pe cineva care stie sa modifice un gamemode de samp pentru un sv hostat si sa pun Piscina, bar deasupra la PD modifice Primaria, Banca Care ma ajuta Are owner pe sv si o fundita de la minehappy Sv este hostat! Este Role play

4 răspunsuri:
| extremeeeee a răspuns:

Pai nu e greu sa pui comenzile dar trebuie mapele facute... le ai?

| albertinoportar explică (pentru extremeeeee):

Nu sa pui comenzi, sa adaugi primarie noua banca... etc da-mi id tau si te adaug daca stii sa faci iti dau owner + fundita