| Xulescuu a întrebat:

Caut si eu un joc care sa nu fie online, sa aiba cariera, sa poti face upgrade uri, sa imbunatatesti cate ceva pe fiecare joc. Sa te tina in suspans si sa nu te plictisesti repede de el. Poate sa fie din orice an cu orice cerinte. Si cu grafica proasta dar si cu grafica buna. Nu caut jocuri de strategie. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| thewildnath a răspuns:

Chiar iti recomand Dishonored daca ai chef si de un joc cu poveste. E un FPS stealth, are upgrade-uri destule, nivele misto si un stil artistic extrem de frumos.