| sweetheart96 a întrebat:

Caut un server privat metin2 nonhamchi!
Caracteristici:-Max lvl 99 127 150(atat max)
-sa aiba itm gen king 1 king2 care se evolueaza din otel(nu sa dam bani pe site)
-arme de 65 care se pot evolua.
! sa scrieti si site sa intru direct cel mai bun raspuns funda restul vot ca folositor

Răspuns Câştigător
| AlexAlex1st a răspuns:

Eu iti voi spune ce servere metin2 mi-au placut si se incadreaza in acele caracteristici: Metin2United, Metin2RoSpeed si Metin2Tim.

2 răspunsuri:
| MaRio_4467 a răspuns:

Www.apollomt2.ro / dupa 15august2011 o prietena isi deschide server asemanator, contact deeniii92@yahoo.com

| JhonBosss a răspuns:

Hammer