| Raduku14 a întrebat:

Caut un joc. Ma jucam cand eram copil.

E o bila care se face ori in ciment, lemn sau hartie. Trebuia sa treci nivele. Urcai sarai pe harta. si chestii. e beton jocu, numai ca nul mai gasesc...

Cineva ma ajuta?sad FunDiiTza!

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Il gasesti aici http://www.kat.ph/ballance-pc-game-t428605.html

5 răspunsuri:
| Alex10Rujan a răspuns:

Stiu jocul e misto dar nu stiu nici eu cum il cheama daca puneai intrebarea acum un an poate

| Eღilia62 a răspuns:

E sigur Ballance!

| Raduku14 explică:

Am pus sa ma ajute cineva, nu sa imi zica cal stie dar nu stie cum se numeste...
Poate mai stie cineva? Raspunsuri? S:S:S:

| Raduku14 explică:

Da!:X:X: va multumesc!

| maryyram09 a răspuns:

Mersi ca mi-ai amintit big hug de "ballance" cred ca zici...ma jucam si eu happy