| ÐÄĎĄ a întrebat:

O data mai demult cand eram mai mica nu aveam calculator si ma duceam la sala sau cum se mai cheama jucam un joc care imi placea mult:era o bila si trebuia sa treci de anumite nivele dar bila aia se facea din lemn otel parca VA ROG DACA STITI CEVA DE GENU SAU JOCU SCRIETIMI! VA DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| BumtSii a răspuns:

Jocul se numeste Balance.

Cred ca de asta zici:D

http://www.youtube.com/watch?v=o3YVn3OTN2c

Din pacate nu mai stiu nici un joc lafel.Nu cred ca mai exista!
Ai putea sa cauti pe net.Eu nu am gasit nimic.

Oricum multa bafta!

Fundita?

5 răspunsuri:
| Angelo99 a răspuns:

Il am eu dar il am pe telefon se numeste bounce tales

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca l-am mai jucat.Am sa caut si iti dau mesaj daca il gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vezi tu aici http://www.panalu.net/ am gasit multe jocuri interesante, super faine

| ÐÄĎĄ explică:

Acum ca stiu cum se cheama cum se descarca? nu pot sa-l descarc cum fac asta?

| barfe a răspuns:

Da bravo!