| Chr1styz a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare...
Acum cativa ani ma jucam un joc cu bile ( era o bila de beton, una de lemn, una de hartie si erau multe levele care se miscau doar prin sagetile de la tastatura ) nu stiu cum se mai numeste...va rog mult spuneti-mi si mie ...va multumesc..am uitat sa sp dau funda raspunsului corect.

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

laughing Si eu il jucam se numeste Ballance e super tare ( tnx ca mi-ai amintit de el )

| Chr1styz explică (pentru Primo):

Mersi :* ..se vede TPU e cel mai tare..cu multi oameni buni multumesc inca odata

1 răspuns: