| Dau3DveziHD a întrebat:

Salut! Recent am un sentiment de nostalgie si am inceput sa caut si sa joc jocuri vechi din copilarie. Vreau sa gasesc un joc pe care il jucam de nebun cand eram copil, da nu am reusit sa il gasesc, poate ma ajuta cineva. Era un joc cu 4 soldati (similar cu delta force) pe care ii puteai controla tu pe fiecare si trebuia sa elimini toti inamicii din zona respectiva pentru a trece mai departe in harta. Tin asa vag minte ca avea o iconita rosie cu ceva pasare dar nu mai stiu cum se numeste.
Daca ma poate ajuta cineva ii sunt recunoscator!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia de citeste o carte de povesti, sa vezi ce nostalgie te cuprinde, mai ceva ca un joc.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ghost recon? ( seria de jocuri )

| Jurasim a răspuns:

Posibil sa fie Commandos: Strike Force