| Danutz_Mihai_1997 a întrebat:

Caut un joc naruto mmorpg pentru pc dar nu gasesc decat porcarii ca si jutsu online care e naspa si in acelastimp greu si naruto Naruto_Naiteki_Kensei care e ftt greu da instalat deci ati putea sa imi dati idei de jocuri misto naruto s usor de instalat?

3 răspunsuri:
| Isys a răspuns:

Sa nu te superi ...In loc sa joci Naruto sa stii ca e mai frumos Asassin Cree sau Alice Mc`gree sau Alice Madness Returns fata de porcaria de Naruto...

| Danutz_Mihai_1997 explică (pentru Isys):

Da ma da la asain cred nu poti sa scuip foc nupi sa fci jutsuri. mie ast imi place la naruto

| Isys a răspuns:

Ok, Naruto mmorpg Ninja World :-P