| FireBlooD a întrebat:

Va rog dati-mi un joc sau mai multe jocuri online VA ROG DAU FUNDA PT CELE MAI BUNE IDEI (in raspuns specificati cum este sau cum se desfasoare actiunea Ex. Greu, usor etc etcwinking

Răspuns Câştigător
| eduard55882 a răspuns:

Counter Strike ( joc impuscaturi, CT ( Politisti ) VS Terro (Terroristi) Terro pun BMB ( Bomba) iar CT trebuie sa o dezamorseze cu DEFUSE.
Depinde ce fel de server este.
Adica poate sa fie DR ( cu capcane)
HNS (trebuie sa sari mult)
war3 (e cu nivele)
KZ ( trebuie sa termini o harta in cat mai scurt timp)
METIN2
depinde ce METIN doresti sa joci(este un joc cu sabii, sulite, clopote, evantaie, sulite, arcuri, pumnale. (Trebuie sa Cresti cat mai multe nivele si sa iti plusezi iteme(+1 +2 +3 +4 +5 +6 +7 +8 +9 iar iteme inseamna lucruri armuri sabii etc.)

2 răspunsuri:
| iullyan22 a răspuns:

Vindictus ( grafica excelenta, mecanica de joc la fel de buna, dupa parerea mea este un joc multiplayer foarte adecvat pentru impatimitii de rpg-uri

| mafiotulnumberone a răspuns:

Sherwood:este mediu,este cu lvl,cu sabii. buzdugane sulite etc, poti sa-ti faci clan de toate, e misto jocu'