| Luke a întrebat:

Dati-mi si mie idei de jocuri MMORPG misto gen:Cabal, Metin etc...

9 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

4story 2moons diablo world warcraft si atat bft
Vezi ca unele au multe misiunilaughing

| virusalbviolet a răspuns:

Word of Warcraft, Mu. Merita incercate mai ales wow.

| Smiley_1917 a răspuns:

Perfect world, jade dynasty... sper sa iti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe

| Creionash a răspuns:

Am o lista-ntreaga: Runescape, 9Dragons, Dragonica, Martial heroes, Shaya, 2Moons, Dekaron, 4Story, LastChaos, Lineage 2, Sunden attack, Sword of new world, Metin 2, Mu, Raplez, Rakion, Ran online, Twelve sky 2, World of Kung fu, Perfect World, Runes of Magic, Cabal.

| molzza a răspuns:

Perfect world,am cont pe el,ma cheama vanesa_sweet,am lvl 20 si inca nu m-am plictisti. Poate te ajutabig grin

| caracter1231 a răspuns (pentru molzza):

Sal mersi mult pentru joc
la revedere

| DaNNuTzz a răspuns:

Silkroad Online | Deco Online | Darkeden Online | Lineage2 |Zu online

Daca vrei ceva super tare joaca silkroad dar intri destul de greu
Daca vrei sa atingi perfectiunea repede joaca Zu

| Mare_Cristy_1998 a răspuns:

Empiremt2