| Nek_Brady_1999 a întrebat:

Caut un wall pentru cs 1.6 functionabil 2014. Nu imi merge niciun fel de wall. Este din cauza windowsului? Esti din cauza cs-ului? Trebuie instalate niste programe pentru a merge wall-ul? Explica-mi va rog,ofer funda. Si daca imi dati un wall, dati-mi si un cs la care merg codurile.

Răspuns Câştigător
| ChangeName a răspuns:

Salut.
In primul rand nu conteaza windows-ul.
Si nu ai nevoie de nici un program suplimentar pentru wall.
Problemele pot fii urmatoarele:
1: Cs-ul. Egzista anumite kit-uri cum ar fi cs Carbon v 1.2 care nu poate rula hack-urile.
2: Asigura-te ca ai cs-ul setat la Video pe OpenGL.

Foloseste cs nVIDIA e5 (Eu pe ala-l folosesc si merg toate hack-urile)
Iar asta este wall-ul pe care-l folosesc eu : http://www.girlshare.ro/34026109.7

Eu l-am uploadat, merge 100%.

Il bagi in cstrike si in joc cand apesi f1 il pornesti.
Bafta!
Daca mai ai orice alta problema legata de cs-uri sau servere de cs lasa un reply sau contacteaza-ma la id-ul de mess r.cretescu@yahoo.com