| edy1thebest a întrebat:

Caut vreo 25 de persoane cu care sa fac un server de minecraft pe care sa jucam, asa, din placere. Sa jucam doar noi de dragul de a construi/explora lumea. Nu trebuie neaparat sa aveti cont premium. Daca sunteti interesati lasati-mi aici un id de Yahoo (preferabil) sau skype pentru a va contacta.

2 răspunsuri:
| owadel a răspuns:

Daca faci tu server as intra cu mare placere happy Deci daca pana la urma reusesti sa faci si nu ai player nu ezita sa ma contactezi si o sa mai aduc si eu vreo 2 player happy skype: owadel27

| edy1thebest explică (pentru owadel):

Te rog sa ma adaugi tu pe skype: edyyoo2