| blondu_9020 a întrebat:

Cd-urile de playstation merg si pe pc? adica am nfs pe cd de play si as vrea sa il instalez si in pcbig grin (merge?)

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu merge decat cu un emulator! Direct pe pc nu merg jocurile de pe PS.

| kaze_7749 a răspuns:

laughing,miane poimaine o'sa intrebi daca poti baga call of duty black ops pe telefon laughing,nu ai cum sa pui jocuri de consola pe pc,sau invers jocuri de pc pe consola,ar fi o posibilitate sa instalezi un emulator, dar nu merita, daca nu ai nici resurse sacadeaza nasol de tot ...deci stai u relax si joacate frumos pe consola, ca oricum e mai fainhee heehappy, si eu am xbox 360 si mi'se pare mai ca lumea decat pc-u, mai ales ca seara ma pun in pat si nu mai tarasc cabluri si droade dupa mine deoarece gamepad-ul e wierlesshee hee...