| Chidovet_Delia_1991 a întrebat:

Cum pot avea un cont pe google play? Incerc sa-l instalez si nu merge. Stiu ca trebuie sa intru pe gmail, dar in rest nu merge. Adica eu vreau sa-mi instalez jocuri de pe el, si nu merg. Dau FUNDITAA!:*:*

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Din cate spui, sigur nu ai telefon cu sistem de operare android. (google play este pentru aplicatii android) spune-mi modelul telefonului si iti spun daca iti merg jocurile din google play.

| Chidovet_Delia_1991 explică (pentru alecx4music):

Intre timp mi-am cumparat Samsung galaxy s 2. multumesc oricum :*

1 răspuns: