| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac cand niste prosti care nu stiu sa traga din csgo (rankul gold nova 1) deci eu ii car (eram pe locul 2 ca era si un deala care juca only autosniper si era primul dar era diferenta de 2 killuri) da ok si mi-a dat kick in ultima runda (pierdeam da nu cont)
si mi-am luat si ban 24 de ore la competitiv ca mi-am luat kick in multe competitive

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Frate tu incearca sa joci cat de bine poti. pana la urma ei daca o sa joace prost or sa ia derank si o sa ajunga in silver 1. tu daca esti baiat inteligent ai sa joci bine si pana la urma ai sa urci in rank. sfatul meu : gaseste oameni cu care sa poti juca ( prieteni, oameni random pe care ii intalnesti in joc, etc ) dar pe care sa te poti baza.