| petro1603 a întrebat:

Salut, am jucat competitiv pe CS GO și am primit kick în ultima rundă că n-am putut face un clutch deși era 15-5 pentru noi... a 2-a zi m-am uitat în istoric și mi-a apărut meciul câștigat, se pune si la mine câștigat chiar daca am luat kick?

Răspuns Câştigător
| catalinus13 a răspuns:

Nup nai bafta de asa ceva crede-ma am patit si eu asa iti apare ca ai jucat acel meci si iti arata cu cat ai castigat/pierdut nu-i bai mai joci compe si le castigi pe alea big grin parerea mea fa ca mine joaca cu echipa/prieteni e mult mai fun asa BAFTA

| petro1603 explică (pentru catalinus13):

Așa e, ai dreptate happy

| catalinus13 a răspuns (pentru petro1603):

Funda >?