| vladboy a întrebat:

Ce ati alege intre un iphone 3gs de 400 milioane la abonament de 12 euro si un Htc Explorer la 600 milioane la abonament de 6 euro dau funda la alegere intre cine si ce alege daca castiga iphonu ii aleg pe aceia daca htc pe cei care mi-au scris htc big grin

Răspuns Câştigător
| tnt19 a răspuns:

Htc clar. Oricata reclama pozitiva au iphone-urile crede-ma nu isi merita banii.decat daca vrei un telefon care trebuie incarcat in fiecare zi, daca nu mai des si care daca l-ai scapat odata pe jos pa happy.