| bogdan12321132231 a întrebat:

Salut, ce telefon ati alege intre iphone 5s si LG g3.
Mentionez ca g3 il gasesc la 1100 lei liber eMAG, iar iphonu' la 280 euro cu abonament de 7euro la voda, sau ce alt tel mi a ti recomanda?
Ps: Nu vreau sa depaseasca 1200-1300 de lei

Răspuns Câştigător
| ioanoanea15 a răspuns:

Sincer nu iti recomand nici unul. Ambele sunt telefoane bune, dar sunt deja mai vechi. La bani de 1200-1300 lei iti recomand un Nexus 5x e un telefon foarte bun, si plus de astape Nexus, timp de 2-3 ani vei avea mereu actualizari la cea mai noua versiune de soft.

| bogdan12321132231 explică (pentru ioanoanea15):

Sa stii ca merge mai bine Nexus 5x

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Pool77 a răspuns:

Lasa lasa, ca nici un soft nu bate IOS.

| Pool77 a răspuns:

5s. Desi e deja invechit saracul de el, nu mai poti face nimic cu el. Apare Iph7 si atat a fost.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg g3

Nu lua la abonament